Wygibasy

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-3 lata.

Mimo, że zapraszamy na nie najmłodszych, prowadzimy je na naszej największej sali. Do naszych Wygibasów potrzebujemy dużo przestrzeni, różnorodnych akcesoriów i bezpiecznej, miękkiej maty. Dzieci będą wspinać się, pokonywać przeszkody, skakać, turlać się, czołgać. Wygibasy to zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej, terapii bilateralnej oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne. Poprzez zabawy ruchowe wspierany jest harmonijny rozwój dziecka na różnych płaszczyznach.

Zapraszamy w środy, godz. 10.45. - 11.30  oraz w niedziele, godz. 10.45-11.30

Gimnastyka dla Smyka

Gimnastyka dla Smyka to zajęcia wspierające wszechstronny rozwój psychomotoryczny dzieci. 

Zajęcia opierają się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych bazujących na podstawowych ćwiczeniach z zakresu judo i akrobatyki, z elementami gimnastyki korekcyjnej, z dużą ilością gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń kształtujących koordynację ruchową. Dzieci rozwijają umiejętności utrzymywania równowagi niezależnie od warunków zewnętrznych oraz zdobywają nawyki bezpiecznego poruszania się i przemieszczania, a przede wszystkim bezpiecznego upadania, przewracania w różnych kierunkach i z różnych wysokości. 

Dzieci ćwiczą na profesjonalnej macie do judo i miękkich materacach. Zajęcia Gimnastyki dla Smyka są wspaniałym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportowej, a także receptą na wychowanie zdrowych i sprawnych dzieci. 

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.
Niedziela, godz. 10.45

Family Judo

Grupa dla wszystkich, którym brakuje możliwości aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Wcześniejsze doświadczenie z judo nie jest wymagane! Zajęcia odpowiednie dla wszystkich :) 

Family Judo to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo, samoobrony, gimnastyki oraz stretchingu. Grupa przeznaczona jest dla rodziców z dziećmi od lat 6. Część ćwiczeń i zabaw realizowana jest przez dzieci w parze z rodzicem, część w parach z innymi dziećmi, a to wszystko po to, by zagwarantować uczestnikom bezpieczeństwo.

Zajęcia prowadzi Patrycja Lorenc, Mistrzyni Polski Juniorek, a od 10 lat nieprzerwanie w kadrze Seniorek. Instruktorka judo dla dzieci i dorosłych, dietetyk i opiekun kolonijny :) 
Niedziela, godz. 11.30.