Wygibasy

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-3 lata oraz 4-6 lat.

Mimo, że zapraszamy na nie najmłodszych, prowadzimy je na naszej największej sali. Do naszych Wygibasów potrzebujemy dużo przestrzeni, różnorodnych akcesoriów i bezpiecznej, miękkiej maty. Dzieci będą wspinać się, pokonywać przeszkody, skakać, turlać się, czołgać. Wygibasy to zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej, terapii bilateralnej oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne. Poprzez zabawy ruchowe wspierany jest harmonijny rozwój dziecka na różnych płaszczyznach.

Zapraszamy w niedziele, grupa 2-3 lata godz. 10.00-10.45

Zajęcia w tygodniu: poniedziałek i środa, godz. 10.45-11.30

Mała Akrobatyka

Zajęcia gimnastyczne z elementami akrobatyki, które mają na celu wspomaganie ogólnego rozwoju fizycznego dziecka oraz wyrabianie podstawowych cech motorycznych. Akrobatyka wyrabia gibkość, siłę, równowagę, koordynację, precyzję ruchów. Zajęcia akrobatyki gwarantują harmonijny rozwój mięśni a co za tym idzie utrzymanie prawidłowej postawy. Przygotowują do uprawiania różnych dyscyplin sportu. W Shodanie na Ursynowie zajęcia akrobatyki prowadzone są dla młodszych dzieci, co wynika z naszego przekonania, że dzieci powinny jak najwcześniej mieć możliwość skorzystania z jej zalet.

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat w niedziele, godz. 10.45-11.30

Małą Akrobatykę można też ćwiczyć na zajęciach we wtorki i czwartki, godz. 16:45-17.30 (grupa 4-5 lat)

Family Judo

Grupa dla wszystkich, którym brakuje możliwości aktywnego spędzania czasu z dzieckiem. Wcześniejsze doświadczenie z judo nie jest wymagane! Zajęcia odpowiednie dla wszystkich :) 

Family Judo to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami judo, samoobrony, gimnastyki oraz stretchingu. Grupa przeznaczona jest dla rodziców z dziećmi od lat 6. Część ćwiczeń i zabaw realizowana jest przez dzieci w parze z rodzicem, część w parach z innymi dziećmi, a to wszystko po to, by zagwarantować uczestnikom bezpieczeństwo.

Zajęcia prowadzi Patrycja Lorenc, Mistrzyni Polski Juniorek, a od 10 lat nieprzerwanie w kadrze Seniorek. Instruktorka judo dla dzieci i dorosłych, dietetyk i opiekun kolonijny :) 
Niedziela, godz. 11.30 - 12.30.