Wygibasy

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-3 lata oraz 4-6 lat.

Mimo, że zapraszamy na nie najmłodszych, prowadzimy je na naszej największej sali. Do naszych Wygibasów potrzebujemy dużo przestrzeni, różnorodnych akcesoriów i bezpiecznej, miękkiej maty. Dzieci będą wspinać się, pokonywać przeszkody, skakać, turlać się, czołgać. Wygibasy to zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej, terapii bilateralnej oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne. Poprzez zabawy ruchowe wspierany jest harmonijny rozwój dziecka na różnych płaszczyznach.

Zapraszamy w soboty, grupa 2-3 lata godz. 11.00-11.45

Mała Akrobatyka

Zajęcia prowadzone w ramach opracowanego przez Shodan programu "Start po zdrowie!"

Zajęcia sportowe dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Obejmują naukę gier i zabaw ruchowych z elementami biegu, marszu, skoków, ćwiczeń kształtujących orientację oraz ćwiczenia z zakresu korekcji i profilaktyki wad postawy. Głównym celem zajęć jest rozbudzenie zainteresowań aktywnością ruchową, rozwój układu ruchowego i odpornościowego, kształtowanie umiejętności ruchowych. Zajęcia zapewniają harmonijny rozwój fizyczny organizmu dziecka a przy tym są prowadzone w formie zabaw, co zapewnia doskonałą rozrywkę, dużo śmiechu i przyjemności czerpanej ze współpracy w grupie. Mała Akrobatyka to zajęcia, które mają u nas długą tradycję, prowadzimy je w naszym klubie na Ursynowie od wielu lat.

Grupa4-6 lat, godz. 11.45 - 12.30

 

Funny Judo

Zajęcia Funny Judo prowadzimy na Ursynowie od 2005 roku. Funny Judo pozwala na wszechstronny rozwój psychomotoryczny dzieci. Zajęcia opierają się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych bazujących na podstawowych ćwiczeniach z zakresu judo i akrobatyki, z elementami gimnastyki korekcyjnej, z dużą ilością gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń kształtujących koordynację ruchową. W programie zajęć Funny Judo dzieci są uczone umiejętności utrzymywania równowagi niezależnie od warunków zewnętrznych oraz nawyków bezpiecznego poruszania się i przemieszczania, a przede wszystkim bezpiecznego upadania, przewracania w różnych kierunkach i z różnych wysokości oraz wzbogacone są o elementy gimnastyki. Dzieci ćwiczą na profesjonalnej macie do judo i miękkich materacach. Zajęcia Funny Judo są wspaniałym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportowej, a także receptą na wychowanie zdrowych i silnych dzieci. 

Grupa 5-6 lat,, godz. 12.30 - 13.15

 

FAMILY JUDO

Podczas zajęć gwarantujemy dużo uśmiechu i świetnej zabawy. 

Sobota, godz. 13.30-14.30