GIMNASTYKA MALUCHA

Gimnastyka Malucha to zajęcia dla rodziców z niemowlakami w pierwszym roku życia, podczas których bawimy się adekwatnie do etapu rozwoju Malucha, przy okazji utrwalając przyjazną pielęgnację niemowląt. Zajęcia podzielone są na 2 grupy wiekowe.

3-5 miesięcy, wtorki, godz. 10.00 - 10.45

6-12 miesięcy, wtorki, godz. 11.00 - 11.45

Zajęcia prowadzi Karolina Śmigielska z ChustoSprawy, doradczyni noszenia w chustach, instruktorka Masażu Shantala oraz Promotor Dobrego startu Dziecka. Prywatnie mama trójki wspaniałych chłopców Jasia, Karola i najmłodszego Frania.

GIMNASTYKA DLA SMYKA

Na zajęcia zapraszamy dzieci, które nie zaczęły jeszcze chodzić do przedszkola, a potrzebują kontaktu z rówieśnikami. Do zajęć potrzebujemy dużo przestrzeni, różnorodnych akcesoriów i bezpiecznej, miękkiej maty. Dzieci będą wspinać się, pokonywać przeszkody, skakać, turlać się, czołgać. Gimnastyka dla Smyka to zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej, terapii bilateralnej oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne. Poprzez zabawy ruchowe wspierany jest harmonijny rozwój dziecka na różnych płaszczyznach.

Zajęcia w grupie dla dzieci w wieku 1,5-3 lata.

zajęcia przedpołudniowe: wtorki, godz. 12.00-12.45

Zajęcia prowadzi Karolina Śmigielska z ChustoSprawy, instruktor aikido i gimnastyki, doradczyni noszenia w chustach, instruktorka Masażu Shantala oraz Promotor Dobrego startu Dziecka. Prywatnie mama trójki wspaniałych chłopców Jasia, Karola i najmłodszego Frania.