Jako jedyni na Ursynowie posiadamy własną, profesjonalnie wyposażoną salę sportową, którą oddajemy do dyspozycji dzieci. Dlatego proponowane przez nas imprezy bazują na grach i zabawach ruchowych o dużej różnorodności. W klubie działa kawiarenka, w której można zorganizować poczęstunek dla rodziców.

Cały klub jest zarezerwowany na wyłączność Jubilata!

Zapraszamy na:

URODZINY SPORTOWE!  (4-12 lat) Czas oderwać się od komputera i telewizora!

• Urodziny z elementami Funny Judo

podczas zabawy wykorzystamy najatrakcyjniejsze elementy treningów Funny Judo – będą biegi, skoki, zabawy w parach i grupach z wykorzystaniem różnego rodzaju przyrządów gimnastycznych. Pokażemy też, jak bezpiecznie upadać – a ta umiejętność jest ważna nie tylko dla judoków, ale dla każdego aktywnego dziecka. Dzieci poznają kilka ciekawostek dotyczących judo: dowiedzą się, co oznacza nazwa tego sportu, dlaczego zawodnicy mają pasy w różnych kolorach i jak je wiążą, nauczą witać jak judocy.

• Urodziny z elementami akrobatyki

to urodziny dla lubiących wyzwania – spróbujemy popatrzeć na świat do góry nogami, nie stracić równowagi na torze przeszkód, sprawdzimy naszą koordynację ruchów i gibkość. Oczywiście wszystko w formie zabawy i przy wsparciu animatora – każdy uczestnik wykona zadanie i będzie dumny z osiągniętego wyniku. Nie zabraknie także różnorodnych gier i zabaw.

• Urodziny z grami i zabawami ruchowymi

Zapewnimy chwile niezapomnianych wrażeń i emocji podczas najbardziej popularnych i lubianych przez dzieci gier i zabaw ruchowych. Dla lubiących rywalizację - zawody sportowe. Te urodziny są wprost stworzone dla najbardziej żywiołowych dzieci, które są pełne niespożytej energii. Każdy będzie mógł się wykazać - u nas nie ma przegranych!

Czas trwania urodzin: 2 godziny

URODZINY Z NERFEM (7-14 lat)

Urodziny rozpoczniemy od sportowej rozgrzewki i wyboru Nerfów. Po kilku wstępnych ćwiczeniach, gdy dzieci nauczą się posługiwać Nerfami, przejdziemy do bitwy. Podzielimy się na 2 drużyny - czerwonych i niebieskich, oraz zbudujemy swoje bazy. Odbędzie się bitwa o zdobycie flagi i dominację pola bitwy! Punktem kulminacyjnym będzie turniej rewolwerowców, w którym w pojedynkach 1 na 1 wyłonimy najlepszego rewolwerowca urodzin! Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera Epic Nerf. Każdy z uczestników urodzin będzie mógł pomalować sobie twarz w barwy drużynowe, lub barwy bitewne.

Czas trwania urodzin: 2 godziny

 

Terminy:  sobota, niedziela: 11.00 - 13.00; 14.00 - 16.00; 17.00 - 19.00

Cennik:
  • urodziny na sportowo dla grupy do 12 dzieci: 690 zł, dla grupy powyżej 12 dzieci: za każdego uczestnika dodatkowo 25 zł
  • urodziny z Nerfem: dla grupy do 13 dzieci: 950 zł. 

Oferta zawiera:

  • wynajęcie Klubu na 2 godziny na wyłączność
  • zorganizowanie zabaw i animacji pod opieką doświadczonych animatorów
  • rekwizyty potrzebne do zabaw
  • pamiątkowy dyplom dla każdego uczestnika urodzin

UWAGA!

Poczęstunek we własnym zakresie. Udostępniamy paterę na tort oraz zastawę jednorazową.

Dodatkowo:

  • fontanna czekoladowa - 150 zł
  • tort dla jubilata - we własnym zakresie