Oto osoby, dzięki którym zajęcia w Shodanie są tak wyjątkowe:

Pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka naszego Klubu. Medalistka Mistrzostw Polski posiadającą I dan w judo, była zawodniczka Judo Klubu AWF Warszawa, koleżanka klubową Pawła Nastuli. Ma 18-letnie doświadczenie jako instruktorka sportu, jest Certyfikowanym Instruktorem Masażu Shantala, absolwentką kursu metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne oraz Certyfikowanym Instruktorem Sensoplastyki© i trenerem Rollingu. Ciepła i zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę z Dziećmi w każdym wieku. Swoim uśmiechem potrafi zarazić wychowanków oraz wszystkich wokół siebie;) Prywatnie: mama 24-letniej Moni i 18-letniego Jacka, pasjonatka sportu, a szczególnie judo i "białego szaleństwa".

Prowadzi autorskie zajęcia Szkoły Bezpiecznego Upadania.

Instruktorka nowoczesnych form rekreacji ruchowej oraz snowboardu, bardzo lubiana przez dzieci wychowawczyni kolonijna na obozach zimowych i letnich Shodana. Prywatnie wielbicielka Dancehall i tańca nowoczesnego.

Zaprasza do Shodana na zajęcia Przez Zabawę do Sportu,Tańczące Brzdące, Kids & Fit, Fitness dla Mam oraz treningi indywidualne.

Absolwentka wydziału rehabilitacji warszawskiej AWF. Ukończyła kursy integracji sensorycznej oraz NDT- Bobath, w pracy wykorzystuje również Taping Medyczny (Kinesiotaping) pomocny przy kolkach dziecka i bólach pleców rodzica. Instruktorka chustonoszenia i trenerka Shantala Special Care. Prywatnie: mama czterech urwisów.

Prowadzi cykl warsztatów dla rodziców "Sensoryka Niemowlaka"

Ewelina Wiech, położna noworodkowa, edukator laktacyjny, doradca laktacyjny CDL, doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich, instruktor masażu Shantala i prawidłowej pielęgnacji niemowląt. Niezwykle ciepła, życzliwa i serdeczna osoba, wkładająca całą swoją dusze we wprowadzanie rodziców w wyjątkową bliskość z dzieckiem.

Prowadzi cykl warsztatów Bliskie NaRodziny 

Trenuje judo od 18 lat, od kilku lat jest instruktorką judo dla dzieci i opiekunem kolonijnym. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek, a od 10 lat nieprzerwanie jest w kadrze Seniorek. Wygrywała Puchary Polski w każdej grupie wiekowej, stawała na podium Pucharów Europy. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja, kursy Dietetyki I i II stopnia i Trenera personalnego. Jest instruktorem akrobatyki oraz Smyko-multisensoryki.

W Shodanie prowadzi treningi funny judo, judo, akrobatyki, treningi indywidualne oraz rozpisuje diety dla tych którzy chcą zredukować swoją masę ciała.