Oto osoby, dzięki którym zajęcia w Shodanie są tak wyjątkowe:

Pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka naszego Klubu. Medalistka Mistrzostw Polski posiadającą I dan w judo, była zawodniczka Judo Klubu AWF Warszawa, koleżanka klubową Pawła Nastuli. Ma 18-letnie doświadczenie jako instruktorka sportu, jest Certyfikowanym Instruktorem Masażu Shantala, absolwentką kursu metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne oraz Certyfikowanym Instruktorem Sensoplastyki© i trenerem Rollingu. Ciepła i zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę z Dziećmi w każdym wieku. Swoim uśmiechem potrafi zarazić wychowanków oraz wszystkich wokół siebie;) Prywatnie: mama 23-letniej Moni i 17-letniego Jacka, pasjonatka sportu, a szczególnie judo i "białego szaleństwa".

Prowadzi autorskie zajęcia Szkoły Bezpiecznego Upadania.

Instruktorka nowoczesnych form rekreacji ruchowej oraz snowboardu, bardzo lubiana przez dzieci wychowawczyni kolonijna na obozach zimowych i letnich Shodana. Prywatnie wielbicielka Dancehall i tańca nowoczesnego.

Zaprasza do Shodana na zajęcia Przez Zabawę do Sportu,Tańczące Brzdące, Kids & Fit, Fitness dla Mam oraz treningi indywidualne.

Absolwentka wydziału rehabilitacji warszawskiej AWF. Ukończyła kursy integracji sensorycznej oraz NDT- Bobath, w pracy wykorzystuje również Taping Medyczny (Kinesiotaping) pomocny przy kolkach dziecka i bólach pleców rodzica. Instruktorka chustonoszenia i trenerka Shantala Special Care. Prywatnie: mama czterech urwisów.

Prowadzi cykl warsztatów dla rodziców "Sensoryka Niemowlaka"

Diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej. Ukończyła Studia podyplomowe z zakresu SI, a jako rodzic dziecka z dysfunkcjami już od 11 lat zgłębia wiedzę o zaburzeniach przetwarzania sensorycznego. W terapii wykorzystuje zdobyte doświadczenie z zakresu wspomagania rozwoju dzieci ze specyficznymi problemami w nauce wg programu integracji odruchów Sally Goddard-Blythe INPP-CHESTER, integracji bilateralnej wg Shiela Dobie oraz arteterapii. Jest terapeutą Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena IAS, trenerem SMYKO-MULTISENSORYKI®, instruktorem masażu Shantala oraz autorką artykułów wyjaśniających trudności i zagadnienia z zakresu zaburzeń przetwarzania sensorycznego. Prywatnie mama czwórki wyjątkowych dzieci. 

Zaprasza na zajęcia Smyko-Multisensoryki® oraz Gimnastyki dla Smyka 

Trenuje judo od 18 lat, od kilku lat jest instruktorką judo dla dzieci i opiekunem kolonijnym. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek, a od 10 lat nieprzerwanie jest w kadrze Seniorek. Wygrywała Puchary Polski w każdej grupie wiekowej, stawała na podium Pucharów Europy. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja, kursy Dietetyki I i II stopnia i Trenera personalnego.

W Shodanie prowadzi treningi funny judo, judo, treningi indywidualne oraz rozpisuje diety dla tych którzy chcą zredukować swoją masę ciała.