Oto osoby, dzięki którym zajęcia w Shodanie są tak wyjątkowe:

Pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka naszego Klubu. Medalistka Mistrzostw Polski posiadającą I dan w judo, była zawodniczka Judo Klubu AWF Warszawa, koleżanka klubową Pawła Nastuli. Ma 18-letnie doświadczenie jako instruktorka sportu, jest Certyfikowanym Instruktorem Masażu Shantala, absolwentką kursu metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne oraz Certyfikowanym Instruktorem Sensoplastyki© i trenerem Rollingu. Ciepła i zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę z Dziećmi w każdym wieku. Swoim uśmiechem potrafi zarazić wychowanków oraz wszystkich wokół siebie;) Prywatnie: mama 23-letniej Moni i 17-letniego Jacka, pasjonatka sportu, a szczególnie judo i "białego szaleństwa".

Prowadzi autorskie zajęcia Szkoły Bezpiecznego Upadania.

Instruktorka nowoczesnych form rekreacji ruchowej oraz snowboardu, bardzo lubiana przez dzieci wychowawczyni kolonijna na obozach zimowych i letnich Shodana. Prywatnie wielbicielka Dancehall i tańca nowoczesnego.

Zaprasza do Shodana na zajęcia Przez Zabawę do Sportu,Tańczące Brzdące, Kids & Fit, Fitness dla Mam oraz treningi indywidualne.

Absolwentka wydziału rehabilitacji warszawskiej AWF. Ukończyła kursy integracji sensorycznej oraz NDT- Bobath, w pracy wykorzystuje również Taping Medyczny (Kinesiotaping) pomocny przy kolkach dziecka i bólach pleców rodzica. Instruktorka chustonoszenia i trenerka Shantala Special Care. Prywatnie: mama czterech urwisów.

Prowadzi cykl warsztatów dla rodziców "Sensoryka Niemowlaka"

Trenuje judo od 18 lat, od kilku lat jest instruktorką judo dla dzieci i opiekunem kolonijnym. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorek, a od 10 lat nieprzerwanie jest w kadrze Seniorek. Wygrywała Puchary Polski w każdej grupie wiekowej, stawała na podium Pucharów Europy. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja, kursy Dietetyki I i II stopnia i Trenera personalnego. Jest instruktorem Smyko-multisensoryki.

W Shodanie prowadzi treningi funny judo, judo, treningi indywidualne oraz rozpisuje diety dla tych którzy chcą zredukować swoją masę ciała.

Zafascynowany breakiem od najmłodszych lat, wytrwały poszukiwacz oryginalności. Niemalże od początku swojej przygody z tańcem związany z ekipą Funk Rockass. Brał udział w warsztatach z bboyami z najwyższej półki, takimi jak: Dyzee, Thesis, Poe One, Bruce Almighty, Lil G czy Casper, u których poznał nowe metody nauki breaka. Laureat 2-go miejsca na „Time for dance 2016” oraz 2-go miejsca w pierwszej edycji festiwalu „Tańcz z nami”.

W Shodanie prowadzi grupę Breakdance.