Masaż Polinezyjski - leczniczo relaksacyjny.

Jego podstawą jest masaż Ma-uri z Nowej Zelandii, Lomi Lomi z Hawajów oraz elementy masażu Tajskiego.

DZIAŁANIE MASAŻU
* efekt kosmetyczny - odmładza i uelastycznia skórę, modeluje
sylwetkę,ujędrniania ciało, likwiduje cellulit
* reguluje przemianę materii
* przywraca optymalną wagę ciała, sprawność i witalność organizmu
* równoważy obie półkule mózgu
* usuwa blokady emocjonalne i mentalne
* pomaga odnaleźć w sobie wewnętrzny spokój i harmonię
* usuwa napięcia i bóle mięśni
* uelastycznia stawy
* oczyszcza organizm z toksyn
* dotlenia tkanki i narządy wewnętrzne
* reguluje krążenie krwi i limfy

Jest to holistyczna sztuka uzdrawiania, która wzmacniania i wprowadza korzystne zmiany w obszarze fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Poprzez masaż całego ciała połączonym z głębokim relaksem fizycznym i psychicznym, wywoływanych jest wiele pozytywnych zmian, które prowadzą do przywrócenia równowagi i harmonii w organizmie.

Masaż Polinezyjski wymaga ogromnej uważności i wrażliwości ze strony osoby masującej. Przywraca harmonię psychofizyczną, radość życia i chęć działania. Można go z powodzeniem robić dzieciom, kobietom w ciąży, osobom dorosłym i starszym. Nie ma żadnych przeciwwskazań przy korzystaniu z tego masażu. Bardzo wskazany w okresie rekonwalescencji i spadku energii.

Na masaż zaprasza Anita Jarocka, która swoja przygodę z masażem rozpoczęła w 2002 r, zdobywając wiedzę i doświadczenie u nauczycieli w Polsce i zagranicą. 

Zapisy telefoniczne: 784 860 171

Fizjoterapia

Zabiegi oferowane przez Przemysław Malinowskiego, licencjonowanego fizjoterapeutę i dyplomowanego masażystę. Przemysław Malinowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w W-wie na kierunku Fizjoterapia. W swojej pracy wykorzystuje tajniki medycyny manualnej, pinopresury i suchego igłowania. Jest specjalistą w leczeniu schorzeń kręgosłupa oraz ostrych urazów sportowych, od kilku lat prowadzi własną praktykę.

Zapisy tel.  794 277 730

Diagnoza i terapia metodą Stymulacji Słuchu Johansena IAS 

Metodę tę stosuje się u dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest dedykowana dyslektykom i osobom, które mają trudności w nauce języków obcych, sprawdza się przy zaburzeniach przetwarzania słuchowego, w konsekwencji których mogą wystąpić trudności w rozwoju mowy, artykulacji, uczeniu się, czytaniu, koncentracji uwagi, tworzeniu wypowiedzi pisemnych, pisaniu. 

Terapię prowadzi Pani Marta Kaczmarek, terapeuta Indywidualnej Stymulacji Słuchu Johansena IAS, diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej. 

Zapisy telefoniczne: tel. 794 277 730

Fryzjerstwo

Usługi w zakresie fryzjerstwa damskiego, męskiego i dziecięcego.

Zapisy tel. 509 028 559

Manicure 

Zapisy tel. 794 277 730