To tu organizujemy nasze letnie obozy. Stary Folwark Tumiany to malowniczo położony pensjonat koło Olsztyna. Jego budynki i duży teren zielony dają nam możliwość uprawiania różnorodnych aktywności ruchowych, niezależnie od pogody. Blisko mamy też do aquaparku i parku linowego, jeziora i stadniny. Restauracja pensjonatu, wielokrotnie nagradzana i będąca członkiem sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla serwuje smaczne i zdrowe posiłki. 

Narty, snowboard, łyżwy - to oczywiste. Ale obóz zimowy to nie tylko sporty sezonowe. Oferujemy także rozmaite treningi ogólnorozwojowe, zabawy na świeżym powietrzu i kąpiele w basenie. Tańczymy, śpiewamy, chodzimy na wycieczki. 

Nasz klub to trzy sale i kawiarnia. Organizujemy zajęcia, warsztaty, urodziny, półkolonie. Zapraszamy do współpracy, nasze sale można wynająć na treningi, konferencje i spotkania warsztatowe. Szczegóły dotyczące oferty wynajmu -> klik

We wrześniu 2015 Shodan skończył 10 lat! Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami świętowali tę rocznicę (jeszcze w starej siedzibie) i zapraszamy do Shodana przez kolejne dziesięciolecia :) 

Półkolonie organizujemy zgodnie z główna zasadą działalności Shodana - jak najwięcej ruchu! Własne sale sportowe pozwalają nam organizować codzienne treningi ogólnorozwojowe, wychodzimy też jak najczęściej na dwór: boiska, place zabaw, parki, basen - te wszystkie miejsca odwiedzamy w każdym turnusie. Po powrocie jest czas na relaks i pyszny obiad :)