Z radością informujemy, że od marca 2018 roku, zajęcia judo prowadzone przez klub Shodan przekształcają się w Szkołę Judo Pawła Nastuli. 

Nasza współpraca z Mistrzem Olimpijskim trwa już od szeregu lat. Po kilku sezonach wspólnych wyjazdów na letnie i zimowe obozy, podczas których dzieci miały możliwość osobistego poznania Mistrza i wzorowania się na Nim na treningach, przyszedł czas na rozszerzenie tej współpracy na zajęcia prowadzone podczas roku szkolnego. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i okazanego nam zaufania. Patronat Mistrza Pawła Nastuli niesie za sobą dodatkowe korzyści dla naszych klubowiczów.

Oto one:

- dodatkowe, wspólne treningi z Nastula Club (o terminach i lokalizacji będziemy informować na bieżąco)
- organizacja zawodów wewnętrznych Shodana oraz Nastula Club
- starty w zawodach w barwach Nastula Club
- randori organizowane w Shodanie (daty pierwszych treningów poniżej)
- możliwość zdawania podczas obozów egzaminów na wyższe stopnie szkoleniowe przed komisją, w skład której będzie wchodził Pan Paweł Nastula

Harmonogram najbliższych randori: 2, 9, 16 marca, godz. 18.00-19.00. Koszt jednych zajęć – 10 zł.

Wszystkie dzieciaki zapraszamy do udziału w obozie letnim organizowanym po raz kolejny wspólnie z Nastula Club. Jak zawsze obóz przeznaczony jest nie tylko dla dzieci trenujących judo – oferujemy także program sportowo-rekreacyjny, w którym może wziąć udział rodzeństwo oraz dzieci spoza klubu.