Na pewno wszyscy pamiętają, ale na wszelki wypadek przypomnimy 😉, że zajęcia w Shodanie odbywają się także w ferie!
 
Ale to nie wszystko!
W naszym grafiku pojawiły się właśnie propozycje dla najmłodszych dzieci.
 
W środy proponujemy nowy, mamy nadzieję bardziej dogodny, termin zajęć ✅ Mini Judo dla dzieci w wieku 4-5 lat - godz. 16.45.
We wtorki ChustoSprawy - Karolina Śmigielska Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi zaprasza na zajęcia ruchowe dla niemowląt i małych dzieci:
✅ Gimnastyka Malucha (3-5 miesięcy) - godz. 10.00
✅ Gimnastyka Malucha (6-12 miesięcy) - godz. 11.00
✅ Gimnastyka dla Smyka (1,5 - 3 lata) - godz. 12.00
 
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: tel. 533 340 217.
Shodan działa nieprzerwanie w okresie świątecznym!
W dniach:
2️⃣0️⃣,
2️⃣1️⃣,
2️⃣2️⃣,
2️⃣3️⃣,
oraz
2️⃣7️⃣,
2️⃣8️⃣,
2️⃣9️⃣,
3️⃣0️⃣ grudnia
zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem❗️
Zapraszamy na treningi - tym bardziej, że dzieci czeka wkrótce nauka zdalna, czyli kilka godzin dziennie przed komputerem 🙁
Zapraszamy na Wakacje w Shodanie 🙂
 
Dlaczego warto powierzyć dzieci naszej opiece?
 
Shodan działa nieprzerwanie od 15 lat, działamy w oparciu o autorskie programy prowadzenia zajęć ruchowych, w których wykorzystujemy elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, kładziemy nacisk na integrację sensoryczną oraz ćwiczenia kontroli i świadomości ciała.
 
Z nami dzieci spędzą czas na zabawie i rekreacji ruchowej, podczas której wesprzemy ich rozwój psychomotoryczny, a także, co szczególnie ważne w tym roku, nadrobimy braki i zaległości, które mogły się w nim pojawić podczas nauki zdalnej.
Jeżeli chcecie poznać ofertę programu Wakacje w Shodanie zajrzyjcie do wydarzenia na Facebooku, do zakładki Półkolonie na naszej stronie lub zadzwońcie do nas - tel. 533 340 217
 
Terminy: 
4.07 - 8.07; 11.07 - 15.07
16.08 - 19.08; 22.08 - 26.08

Znamy już terminy letnich półkolonii 2022 w Shodanie - zapraszamy w dniach: 

4 lipca - 8 lipca;
11 lipca - 15 lipca;
 
 
16 sierpnia - 19 sierpnia;
22 sierpnia - 26 sierpnia
 
Nasze półkolonie mają oczywiście charakter ruchowy - dbamy o to, by dzieci nie spędzały czasu na siedząco, proponujemy różne formy aktywności fizycznej w formie zabaw, staramy się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. 
Więcej informacji ---> kliknij tutaj :)

W czasie ferii organizujemy opiekę dla Waszych dzieci :)

Oferujemy dużo aktywności ruchowej w naszych salach i na świeżym powietrzu, ciekawe warsztaty, zajęcia sensoplastyczne, zabawy i gry - wypełnimy czas różnorodnymi atrakcjami. 

Kliknijcie w naszym menu "Półkolonie", znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje dotyczące programu, terminów, cen i płatności. Szczegółowy program znajdziecie --> tutaj. Jeżeli macie pytania - dzwońcie, piszcie, chętnie odpowiemy na pytania.