01KIM JESTEŚMY

Istniejemy na warszawskim Ursynowie od 2005 roku.

Założycielką i właścicielką jest Katarzyna Nowocień, mama dwójki Dzieci, trenerka Judo z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi obecnie zajęcia "Szkoła Bezpiecznego Upadania", prywatnie mama 23 letniej Moni i 17 letniego Jacka.

Zaczynaliśmy jako klub judo, ale wkrótce rozwinęliśmy ofertę zajęć i rozpoczęliśmy działania w nowych obszarach. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Naszym celem jest zachęcenie całych Rodzin do aktywności sportowej i rekreacyjnej. Pragniemy, aby każdy mógł u nas rozwijać swoje pasje, talenty, trenować i zyskiwać energię. Jesteśmy liderem rekreacji ruchowej, stawiamy na dużą dawkę ruchu przy dobrej zabawie, a nie na wyczynowe uprawianie sportu. I to nas różni od konkurencji!

Opracowaliśmy program Start po zdrowie!, w którym przeprowadzamy dzieci przez kolejne etapy rozwoju: od jego stymulowania u najmłodszych przez utrwalanie prawidłowych nawyków ruchowych do wyrównywania deficytów w małej i dużej psychomotoryce u dzieci szkolnych. Nasze zajęcia mają charakter kompensacyjny. W pracy z dziećmi wykorzystujemy elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, kładziemy nacisk na integrację sensoryczną oraz ćwiczenia kontroli i świadomości ciała. 

Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia, wsparcie harmonijnego rozwoju dzieci i przygotowanie ich do uprawiania sportu.

Shodan Rodzinne Centrum Sportu to:
- szeroki wybór zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych
zajęcia przedpołudniowe dla maluchów
warsztaty dla rodziców niemowląt i małych dzieci
- organizacja Odlotowych Urodzin
- oferta obozów letnich i zimowych oraz półkolonii

Nasza kadra to doświadczeni trenerzy i instruktorzy, potrafiący współpracować z różnymi grupami wiekowymi, zarazić swoimi pasjami i przekazać swoje umiejętności w atrakcyjnej formie. Po rozpoczęciu pracy w Shodanie zostają z nami na długo, dzięki czemu także uczestnicy naszych zajęć wracają do nas przez lata – dorastają razem z Shodanem, przechodzą do starszych grup, świętują z nami swoje urodziny, spędzają tu czas po szkole, po raz pierwszy wyjeżdżają z nami na obóz. 

Zajęcia prowadzimy we własnych salach sportowych wyposażonych w drabinki, specjalistyczną matę do judo oraz akcesoria i urządzenia pozwalające prowadzić różnorodne zajęcia sportowe i rekreacyjne. W klubie działa także kawiarenka.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Gwarantujemy BRAK NUDY :)

02AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Aktualności

 • Aktualności

  Coroczny, szalony i strrasznie fajny bal w Shodanie!Uczestników zapraszamy na:- konkursy- gry- disco- malowanie buziek- słodki poczęstunekPrzebrania mile widziane :)Zapraszamy dzieci w wieku 5-11...

  więcej

 • Aktualności

  Jedziemy do Koninek! Nasz obóz zimowy odbędzie się w dniach 8-15 lutego 2020. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę spędzić aktywne ferie w pięknym zakątku Polski.To nie jest obóz narciarski! To...

  więcej

 • Aktualności

  Myślicie o zapisach na zajęcia? Ale nie jesteście pewni, czy spełnimy Wasze oczekiwania? Zapraszamy na Dzień Otwarty. 1️⃣ . 0️⃣9️⃣ w godz. 11.00-13.00 będziecie mogli:🔸️ poznać naszą kadrę🔸️ obejrzeć...

  więcej

Nasza kadra

03NOWOŚCI

Wybierz coś dla siebie

NASZE SALE

KAWIARENKA

ZDROWIE I URODA

Masz pytania? Nie wiesz jakie zajęcia wybrac?

Dane kontaktowe

ul. Marii Grzegorzewskiej 2,
02-778 Warszawa, Polska

+48 533 340 217

Współpracujemy