01KIM JESTEŚMY

Istniejemy na warszawskim Ursynowie od 2005 roku.

Założycielką i właścicielką jest Katarzyna Nowocień, mama dwójki dorosłych już dzieci, trenerka Judo z wieloletnim doświadczeniem.

Zaczynaliśmy jako klub judo, ale wkrótce rozwinęliśmy ofertę zajęć i rozpoczęliśmy działania w nowych obszarach. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Naszym celem jest zachęcenie całych Rodzin do aktywności sportowej i rekreacyjnej. Pragniemy, aby każdy mógł u nas rozwijać swoje pasje, talenty, trenować i zyskiwać energię. Jesteśmy liderem rekreacji ruchowej, stawiamy na dużą dawkę ruchu przy dobrej zabawie, a nie na wyczynowe uprawianie sportu.

I to nas różni od konkurencji!

Opracowaliśmy program Start po zdrowie!, w którym przeprowadzamy dzieci przez kolejne etapy rozwoju: od jego stymulowania u najmłodszych przez utrwalanie prawidłowych nawyków ruchowych do wyrównywania deficytów w małej i dużej psychomotoryce u dzieci szkolnych. Nasze zajęcia mają charakter kompensacyjny. W pracy z dziećmi wykorzystujemy elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, kładziemy nacisk na integrację sensoryczną oraz ćwiczenia kontroli i świadomości ciała. 

Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia, wsparcie harmonijnego rozwoju dzieci i przygotowanie ich do uprawiania sportu.

Shodan Rodzinne Centrum Sportu to:
- szeroki wybór zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych
zajęcia przedpołudniowe dla maluchów
warsztaty dla rodziców niemowląt i małych dzieci
- organizacja Urodzin Na Sportowo
- oferta półkolonii

Nasza kadra to doświadczeni trenerzy i instruktorzy, potrafiący współpracować z różnymi grupami wiekowymi, zarazić swoimi pasjami i przekazać swoje umiejętności w atrakcyjnej formie. Po rozpoczęciu pracy w Shodanie zostają z nami na długo, dzięki czemu także uczestnicy naszych zajęć wracają do nas przez lata – dorastają razem z Shodanem, przechodzą do starszych grup, świętują z nami swoje urodziny, spędzają tu czas po szkole, po raz pierwszy wyjeżdżają z nami na obóz. 

Zajęcia prowadzimy we własnych salach sportowych wyposażonych w drabinki, specjalistyczną matę do judo oraz akcesoria i urządzenia pozwalające prowadzić różnorodne zajęcia sportowe i rekreacyjne. W klubie działa także kawiarenka.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Gwarantujemy BRAK NUDY :)

02AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Aktualności

Nasza kadra

03NOWOŚCI

Wybierz coś dla siebie

NASZE SALE

KAWIARENKA

STREFA URODY

Masz pytania? Nie wiesz jakie zajęcia wybrac?

Dane kontaktowe

ul. Marii Grzegorzewskiej 2,
02-778 Warszawa, Polska

+48 533 340 217

Współpracujemy